Znaki drogowe występują w pięciu grupach wielkości: wielkie (W), duże (D), średnie (S), małe (M) i mini (MI). Oferowane znaki i tablice drogowe posiadają wszystkie wymagane atesty.

Masa termoplastyczna służy do tworzenia różnego rodzaju drogowych znaków poziomych. Dzięki swoim znakomitym właściwościom odblaskowym tak wykonane oznakowanie poziome jest świetnie widoczne zarówno w dzień jak i w nocy oraz w złych warunkach atmosferycznych. Masa termoplastyczna składa się z mieszaniny pigmentów, substancji wiążących i odbijających światło szklanych mikrokulek. Cechuje je równy, wysoki poziom odblasku w całym okresie eksploatacji.

Jest tworzywem 6-8 razy trwalszym od tradycyjnych malowanych znaków poziomych i doskonale nadaje się do stosowania w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne, np. na skrzyżowaniach. Dzięki swoim znakomitym właściwościom antypoślizgowym jest niezastąpione w oznakowaniu przejść dla pieszych, placów zabaw, boisk itp. Z powodzeniem można je także używać do tworzenia dowolnych oznakowań ulic, lotnisk, parkingów, a także znaków firmowych i reklamowych.

Jest produktem odpornym na wodę, rozlane paliwo i olej oraz zanieczyszczenia atmosferyczne. Wyróżnia się dużą odpornością na niskie temperatury, a dzięki odpowiedniej grubości (ok. 3 mm) jest materiałem niezwykle trwałym i odpornym na uszkodzenia.

Jako tworzywo termoplastyczne cechuje go niezwykła łatwość montażu - do jego ułożenia wystarczy jedna osoba. Potrzebna jest jedynie miotła i palnik gazowy, służący do osuszenia nawierzchni i wtopienia oznakowania w wybrane miejsce. Jest to także jedyny prefabrykat, którego ułożenie jest niezależne od pogody. Zarówno przy aplikowaniu jak i usuwaniu nie wydziela żadnych substancji toksycznych szkodliwych dla środowiska.

Oferuje podstawowy zestaw oznakowania, zawierający litery, cyfry i wszystkie odpowiedniki znaków pionowych i to zarówno w standardowej kolorystyce, jak i w kolorach niebieskim, szarym i zielonym.

HomeUrządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowegoZnaki drogowe poziomeZnaki drogowe pionoweSystem informacji miejskiejKontakt